Wielen van de Bus filmpjes

16 filmpjes
Compilatie
53:17

Compilatie

5771
De Goeie Oude Groothertog
10:04

De Goeie Oude Groothertog

2739
Rond en Rond
49:24

Rond en Rond

676
De Schaapjes hebben Wol
10:13

De Schaapjes hebben Wol

711
Timmetje Klimspin
10:04

Timmetje Klimspin

3001
De Drie Scheepjes
10:13

De Drie Scheepjes

867
Schitter de Ster
10:13

Schitter de Ster

814
Vijf Kleine Eendjes
10:03

Vijf Kleine Eendjes

1166
Gebarentaal
10:04

Gebarentaal

3507
Het Kleine Stationnetje
10:13

Het Kleine Stationnetje

719
De Koe Sprong over de Maan
10:13

De Koe Sprong over de Maan

561
Nieuwe Schoenen
10:13

Nieuwe Schoenen

406
De Broodjes zijn Boos
10:13

De Broodjes zijn Boos

488
Koning Kools Verjaardag
10:13

Koning Kools Verjaardag

479
Slaap Kindje Slaap
10:13

Slaap Kindje Slaap

454
Merels Tuin
10:13

Merels Tuin

459

Wielen van de Bus filmpjes kijk je op Kids-Tube.nl

Hier hebben wij voor jou en je kids de beste filmpjes van de Wielen van de Bus verzameld. Staat jouw favoriete Wielen van de Bus filmpje nog niet in het overzicht? Neem contact met ons op en wij plaatsen deze op de site. Natuurlijk wordt het filmpje wel eerst door het team van Kids-Tube gecontroleerd op kindvriendelijkheid.

Meer Peuterfilmpjes

Op Kids-Tube.nl vindt je naast Wielen van de Bus filmpjes nog veel meer baby-, kleuter- en peuterfilmpjes. Je vindt hier onder andere Kinderfilmpjes  van:

Woezel en Pip, waarin je twee grootste dierenvrienden samen beleven wat echte vriendschap inhoudt.

Paw patrol, de serie over je heldhaftige viervoeters die de hele stad van de ondergang redden.

Ook bieden wij op Kids-Tube een ruim aanbod in langere kinderfilms. Deze vind je op de pagina kinderfilms

Met films zoals Assepoester, Barbie, Shrek en vele anderen is er wat te vinden voor kinderen van alle leeftijden. Neem vooral een kijkje rond voordat je verder zoekt op de rest van Kids-Tube.nl

Ben je nu meer op zoek naar kinderliedjes? 

Ook dat vind je hier gewoon op Kids-Tube.nl. Wij hebben honderden kinderliedjes online staan die wachten om te worden bekeken door jou.

Hier vind je veel kinderliedjes met onder andere je favoriete drietal vrouwen met al hun K3 liedjes. Of als je al lekker in bed ligt kun je ook genieten van allerlei slaapliedjes.

Én, voor de echte woezel en pip fan bieden wij ook tal van woezel en pip liedjes aan die je met vol volume kan meezingen hier op Kids-Tube!

Kortom, op Kids-Tube vind je al jouw favoriete filmpjes, series en artiesten. Like vooral jouw favoriete videos en laat het ons weten als je filmpjes mist die je graag terug ziet komen op onze site.

Veel kijkplezier op Kids-Tube.nl!

Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie